Poszukujesz dostawcy precyzyjnych elementów wykonywanych metodą obróbki skrawaniem CNC?

CNC ALFA specjalizuje się przede wszystkim we Frezowaniu i Toczeniu CNC. Misją naszej organizacji jest jakość, powtarzalność oraz terminowość dostarczanych wyrobów.
Przykładamy bardzo dużą uwagę do nawet najmniejszych drobiazgów podczas obróbki skrawaniem CNC, ponieważ wiemy, że zadowolenie interesariusza tkwi właśnie w szczegółach. Zadowolenie naszych klientów przekłada się na naszą satysfakcję i motywuje do dalszego rozwoju.

Skontaktuj się z nami

Obróbka CNC Polska

CNC ALFA to organizacja świadcząca usługi za zakresu profesjonalnej obróbki skrawaniem metali oraz tworzyw sztucznych. Wiodąca wiedza know-how na temat dostawy gotowych wyrobów skrawanych pozwoliła nam zdobyć zaufanie wśród interesariuszy z Polski oraz krajów europejskich.

Jakość, terminowość, niebanalne rozwiązania oraz umiejętność wykonania bardzo skomplikowanych projektów to cechy charakterystyczne dla naszej firmy, które są wysoce cenione przez naszych stałych klientów.

Obróbka CNC, a przede wszystkim frezowanie CNC oraz toczenie CNC ze względu na specyfikację branży pozwala nam w łatwy sposób na relokację, dostawę w pełni kompletnych, zgodnych z dokumentacją techniczną elementów skrawanych na terenie całej Polski i Europy.